Služby

 
SERVIS
Současně s koupí vozidla nabízíme předprodejní servis. Klient si může před koupí nechat vozidlo zvednout na zvedáku a kompletně prohlídnout. Následně jsme schopni nabídnout výměnu oleje, filtrů, kontrolu všech náplní, za výhodných cenových podmínek soukromého autoservisu. Dále servis nabízí pozáruční opravy, přípravu na STK a emise,prodej a výměna čelních skel, prodej a montáž tažných zařízení,opravy elektroinstalace.
 
RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL
Nabízíme kompletní mytí vozidel průmyslovou technikou, kerchrování ineriéru, mytí motoru, kompletní čistění celého vozidla.
 
LEASING A POJIŠTĚNÍ
Díky On line napojení na leasingovou společnost jsme schopni během hodiny sjednat zákazníkovi optimální financování. Na užitkové vozy leasing s možností odpočtu DPH z leasingových splátek, na mikrobusy a osobní vozy spotřebitelský úvěr, který je osvobozený od DPH. Dále nabízíme úvěr do 150.000Kč bez nutnosti sjednat zákonné a havarijní pojištění.
 
MONTÁŽ MECHANICKÉHO ZAPEZPEČENÍ
Náš servis je autorizovaným montážním střediskem Defend Lock. Při sjednání leasingu nebo úvěru dáváme Defend Lock zdarma.
 
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ
V našem areálu se nachází prodejna náhradních dílů.